Kontakt

Brain House

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, proponujemy rozwiązania, które nie tylko poprawiają komfort użytkowanej przestrzeni, ale wpływają także na jej bezpieczeństwo oraz oszczędność. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, proponowanych przez nas rozwiązań dla inteligentnego domu.


W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy z zakresu automatyki zapewniamy fachowe doradztwo i realizację usług.

Odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, znaleźć można także na naszym blogu, w którym piszemy o dostępnych rozwiązaniach automatyki domowej oraz tego, jakie smart home przynosi korzyści jego mieszkańcom.

Pozostajemy także do Państwa dyspozycji w naszym stacjonarnym punkcie w miejscowości Rzgów, znajdującej się nieopodal Łodzi. Szczegóły dojazdu znajdą Państwo na mapie poniżej.

Adres
ul.Letniskowa 20
95-030 Rzgów