Jak wygląda, ile kosztuje i czym charakteryzuje się nowoczesny dom?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda dom przyszłości? Czy jest to budynek pełen najnowszych technologii, czy może miejsce, które łączy w sobie tradycję z nowoczesnością?

Monitoring zużycia energii w inteligentnym domu, czyli jak oszczędzać na rachunkach za prąd?

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przykładamy do świadomego korzystania z energii elektrycznej. Dlatego też monitorowanie zużycia prądu w naszych domach staje się niezwykle istotne. W tym artykule przedstawimy Ci różne aspekty monitoringu energii elektrycznej, począwszy od jego korzyści, poprzez zastosowanie w automatyce domowej, aż po wykorzystanie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Dowiesz się również, jak działa taki system monitorowania oraz jak skorzystać z profesjonalnych usług oferowanych przez naszą firmę. Zapraszamy do lektury!

Projekt inteligentnego domu - o czym należy wiedzieć?

Czy warto uwzględnić projekt inteligentnego domu w planach budowy? W niniejszym artykule omówimy korzyści wynikające z posiadania inteligentnego domu na etapie planowania budowy. Przedstawimy funkcjonalności i komfort, jakie oferuje smart home, a także wskazujemy na wzrost popularności tego nowoczesnego rozwiązania. Dowiedz się więcej o inteligentnej instalacji elektrycznej, różnych systemach dostępnych w inteligentnym domu, bezpieczeństwie oraz komforcie użytkowania. Zaplanuj swoje systemy dopasowane do swoich potrzeb!

Inteligentny dom – jaki system wybrać?  

Inteligentny dom to przyszłość – śmiało można wysnuć taką tezę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zapewnia niesamowitą wygodę: w końcu dostęp do wszystkich urządzeń elektronicznych znajdujących się w systemie masz z każdego, dowolnego miejsca, nawet daleko od domu. Inteligentny dom to także znacznie zwiększone bezpieczeństwo. Możliwości konfiguracji inteligentnego domu jest mnóstwo. Podstawą do tego, by wszystko działało, jak należy, a także było maksymalnie wydajne, jest odpowiedni system. Planujesz inteligentny dom? Jaki system wybrać, by wybór cieszył przez lata? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę! 

Jak działa mulitroom?

Czasy się zmieniają – a wraz z nimi postępuje rozwój technologii. Te zaś mogą ułatwiać codzienne życie w wielu aspektach, ale także dawać nowe możliwości związane z rozrywką. Jednym z takich udogodnień, które dodatkowo może dbać o rozrywkę, jest inteligentny dom. To nie tylko oświetlenie czy różne systemy (np. bezpieczeństwa czy ogrzewania) sterowane zdalnie, z dowolnego miejsca, ale także możliwości rozrywki we własnym domu w najlepszym – bo nowoczesnym i zaawansowanym – wydaniu. Mowa o multiroomie – czyli systemie, który pozwala odtwarzać muzykę czy filmy w różnych pomieszczeniach jednocześnie. Jak działa multiroom i dlaczego warto wybrać to rozwiązanie? Podpowiadamy!