Loading...

Dostarczamy prestiżową technologię pozwalającą na zamianę zwykłej przestrzeni mieszkalnej w tzw. inteligentny dom. W kontekście smart home oferujemy funkcje, takie jak:

  • Monitoring
  • Zdalne sterowanie
  • Automatyka domowa
  • Zacienianie
  • Monitoring zużycia energii

Tak zwany „smart home” powinien odznaczać się kilkoma niezwykle istotnymi cechami.

Prestiż i bezpieczeństwo

Nowoczesne i designerskie panele sterujące to jeden z podstawowych elementów inteligentnego domu. Nie trzeba już kilku włączników, gdyż oświetlenie (na przykład LED RGB) może być zarządzane za pomocą jednego urządzenia lub nawet w sposób całkowicie automatyczny. Istnieje możliwość wyboru scen, które zapalają wybrane lampy, zasłaniają rolety oraz włączają telewizor w sposób całkowicie automatyczny. System smart home pozwala na ciągły monitoring mieszkania za pośrednictwem telefonu, co zwiększa bezpieczeństwo naszego domu. Różnego rodzaju zabezpieczenia i inteligentne funkcje, jak na przykład zdalne włączanie oświetlenia oraz monitoringu, a także powiadomienia w przypadku wystąpienia zagrożenia to funkcje, które na najwyższym poziomie dbają o bezpieczeństwo mieszkania.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz multiroomem

Możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem jest niezwykle inteligentną i prestiżową funkcją smart home, gdyż pozwala ona nagrzać całe mieszkanie jeszcze przed naszym powrotem, a zdalne sterowanie oświetleniem daje możliwość wyłączenia świateł LED RGB za pośrednictwem smartfonu. Komfort cieplny zapewnia sprzęgnięcie systemów grzewczych z chłodzącymi. Multiroom pozwala na centralne kontrolowanie systemów audio i video, dzięki czemu z głośników w całym mieszkaniu może lecieć nasza ulubiona stacja radiowa. Wykorzystanie systemu Loxone pozwala na wygodne zarządzanie nie tylko multiroomem, ale także czujnikami ruchu i lampami.

Zacienianie i monitoring zużycia energii

Wcześniej ustawiony pożądany poziom nasłonecznienia pomieszczenia pozwala na automatyczne zacienienie mieszkania. Zacienienie polega na zasłonięciu rolet w taki sposób, aby poziom oświetlenia pomieszczeń był zgodny się z ustawionymi parametrami. Monitoring zużycia energii i funkcja zacieniania powodują, że znacznie łatwiej jest zarządzać zużywaną energią. Odpowiednio skonfigurowane urządzenia smart home to ogromna wygoda, a także prestiż posiadania bezpiecznego i nowoczesnego mieszkania, w którym wszystko co tylko możliwe działa w sposób automatyczny, zużywając jak najmniej energii.

 All works