Loading...

Czy wiesz że w inteligentnym domu nie musisz samemu włączać światła? Emotikon smile
W odpowiednich pomieszczeniach, takich jak np. spiżarnia, łazienka, toaleta, pralnia, przedpokój, garaż czy garderoba, czujki wykrywają Twoją obecność i same załączają światło kiedy jest taka potrzeba. Moc oświetlenia w każdym pomieszczeniu dopasowywana jest indywidualnie do pory dnia lub nocy. 
Kiedy np. wstajesz w środku nocy do dziecka lub idziesz do toalety, światło w ciągu komunikacyjnym załącza się np. na 20%, po to aby nie oślepiać, a ułatwić komfortowe i bezpieczne poruszanie po domu. Kiedy natomiast opuszczasz dane pomieszczenie, dom sam gasi w nim światło. 
Wychodząc z domu, załączając alarm lub naciskając TYLKO jeden przycisk, automatycznie gaszą się wszystkie światła jakie są zapalone w całym domu.
Bezobsługowa i niezwykle komfortowa funkcja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Optymalne sterowanie oświetleniem to realna oszczędność dla Twoich finansów . Światłem tworzymy nastrój i przyjemny klimat. Dom dostosowuje się do rytmu Państwa dnia i do osobistych upodobań. Dotykając  wcześniej zaprogramowane przyciski np: KOLACJA, GOŚCIE, PRACA,IMPREZA, TV, RELAX itp. system samoczynnie rozpocznie sterowanie roletami, światłem , muzyką, ogrzewaniem . Takie indywidualne ustawienia mogą Państwo tworzyć w zależności od potrzeb dowolną liczbę.

 All works