Loading...

System inteligentnego domu umożliwia sterowanie oddzielnie temperaturą każdego z pomieszczeń. Czujniki temperatury sterują pracą zaworów w wyniku czego ciepło doprowadzane jest tam gdzie potrzebujemy go w określonych porach dnia. Optymalne zarządzanie energią cieplną pozwoli nam zaoszczędzić do 30 % kosztów..

  • Zintegrowanie instalacji grzewczej, chłodniczej i wentylacji mechanicznej, nowoczesne regulatory temperatury.
  • Automatyczne sterowanie ogrzewaniem w zależności od sposobu użytkowania pomieszczenia i potrzeb użytkownika (np. obniżenie temperatury na czas pobytu w pracy i podniesienie tuż przed planowanym powrotem do domu).
  • Indywidualna kontrola pomieszczeń w podziale na niezależne strefy grzewcze, pozwalająca uzyskać różne wysokości temperatury w strefach oraz optymalizacja zużycia energii przy jednoczesnym wykrywaniu obecności użytkowników. Wyjście z pomieszczenia lub mieszkania powoduje automatyczne przejście w tryb ekonomiczny.
  • Automatyczne obniżenie temperatury do wysokości zapewniającej zdrowy sen.
  • Redukcja kosztów przez automatyczne zamknięcie zaworu grzejnika w chwili otwarcia okna.
INTELIGENTNE OGRZEWANIE
Inteligentny dom, wyposażony w innowacyjne systemy, umożliwia optymalne zarządzanie energią cieplną. Pozwala ograniczyć miesięczne rachunki oraz zadbać o komfort termiczny wszystkich domowników. Nowoczesne ogrzewanie zapobiega niepotrzebnym stratom energii, a co za tym idzie - Twoich pieniędzy. Na czym polega fenomen tego rozwiązania? Daje możliwość ustawienia temperatury w każdym z pomieszczeń oddzielnie, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. Doprowadza ciepło dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. A kiedy otworzysz okno, wyłączy ogrzewanie, nie marnując energii.

Masz pewność, że system inteligentnego ogrzewania zadba o to, aby temperatura w pomieszczeniu nie spadła poniżej 7 stopni Celsjusza. Tym samym nie dopuści do pęknięcia rur. Latem, kiedy mamy do czynienia z dużym nasłonecznieniem, automatycznie zasłoni rolety, zachowując komfortową temperaturę. Brain House oferuje rozwiązania, które już za kilka lat staną się standardem niemal w każdym domu. To szansa na większe oszczędności w budżecie domowym oraz sprostanie normom w zakresie energooszczędności.
 All works