Loading...

Inteligentne ogrzewanie domu

Inteligentne ogrzewanie domu umożliwia sterowanie oddzielnie temperaturą każdego z pomieszczeń. Czujniki temperatury sterują pracą zaworów, w wyniku czego ciepło doprowadzane jest tam, gdzie potrzebujemy go w określonych porach dnia. Optymalne zarządzanie energią cieplną pozwoli nam zaoszczędzić do 30% kosztów.

  • Zintegrowanie instalacji grzewczej, chłodniczej i wentylacji mechanicznej, nowoczesne regulatory temperatury.
  • Automatyczne inteligentne sterowanie ogrzewaniem domu w zależności od sposobu użytkowania pomieszczenia i potrzeb użytkownika (np. obniżenie temperatury na czas pobytu w pracy i podniesienie tuż po powrocie do domu).
  • Indywidualna kontrola pomieszczeń w podziale na niezależne strefy grzewcze, pozwalająca uzyskać różne wysokości temperatury w strefach oraz optymalizacja zużycia energii przy jednoczesnym wykrywaniu obecności użytkowników. Wyjście z pomieszczenia lub mieszkania powoduje automatyczne przejście w tryb ekonomiczny.
  • Automatyczne obniżenie temperatury do wysokości zapewniającej zdrowy sen.
  • Redukcja kosztów przez automatyczne zamknięcie zaworu grzejnika w chwili otwarcia okna.

Inteligentne ogrzewanie domu — dlaczego warto?

Inteligentny dom, wyposażony w sterowanie ogrzewaniem, umożliwia optymalne zarządzanie energią cieplną. Pozwala ograniczyć miesięczne rachunki oraz zadbać o komfort termiczny wszystkich domowników. Nowoczesne ogrzewanie zapobiega niepotrzebnym stratom energii, a co za tym idzie — Twoich pieniędzy. Na czym polega fenomen tego rozwiązania? Daje możliwość ustawienia temperatury w każdym z pomieszczeń oddzielnie, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. Doprowadza ciepło dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. A kiedy otworzysz okno, wyłączy ogrzewanie, nie marnując energii.

Masz pewność, że inteligentne ogrzewanie domu zadba o to, aby temperatura w pomieszczeniu nie spadła poniżej 7 stopni Celsjusza. Tym samym nie dopuści do pęknięcia rur. Latem, kiedy mamy do czynienia z dużym nasłonecznieniem, automatycznie zasłoni rolety i włączy klimatyzację, zachowując komfortową temperaturę. Brain House oferuje rozwiązania, które już za kilka lat staną się standardem niemal w każdym domu. To szansa na większe oszczędności w budżecie domowym oraz sprostanie normom w zakresie energooszczędności.

Co jeszcze możemy Wam zaproponować?

Inteligentny dom to innowacyjne systemy zapewniające komfort oraz ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Do naszych realizacji należą także:

 All works