Loading...

INTELIGENTNA KOSIARKA CZYLI TWÓJ WEHIKUŁ WOLNEGO CZASU

„Zwiększ IQ swojego ogrodu” to hasło, które zdecydowanie przemawia do wyobraźni. Tym razem nie chodzi wcale o zaawansowane systemy nawadniania, lecz o problem, z którym trzeba się zmagać przez niemal całą wiosnę, lato i jesień: utrzymanie pięknego trawnika. Niestety okazuje się, iż nie jest to wcale takie łatwe, co więcej wymaga to bardzo dużo pracy i przede wszystkim czasu. Automatyczna kosiarka idealnie wpisuje się w tematykę nowoczesnego, inteligentnego domu, ponadto jest energooszczędna: zużywa mniej energii niż żarówka, a co najważniejsze jest ABSOLUTNIE BEZOBSŁUGOWA. Kiedy ty leżysz na leżaku z zimnym drinkiem w dłoni, kosiarka samodzielnie kosi i pielęgnuje za Ciebie trawę.

W pełni zautomatyzowane, inteligentne kosiarki zostały tak skonstruowane, aby kosić niezależnie od kształtu trawnika, przeszkód (takich jak: rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu czy pogody. Co ciekawe mogą pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż działają prawidłowo bez względu na warunki pogodowe.

Sprzęt ten nie wymaga nadzoru. Dzięki funkcji inteligentnego ładowania, kosiarka sama odnajduje stację dokującą, a później sama wraca do pracy. Kosiarka może codziennie kosić obszar, który został przeznaczony do pielęgnacji. W zależności od wielkości trawnika, może się to odbywać w trakcie wybranych przez nas godzin, bądź bez ograniczeń przez całą dobę. Jeśli jednak mimo wszystko mamy ochotę sprawdzić gdzie w danej chwili znajduje się sprzęt, można zastosować moduł GPS. Dzięki niemu kosiarka może być zdalnie włączana i wyłączana, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone’a.

ambrogio

 

 All works